Spotkanie z leśniczym w oddziale przedszkolnym SP 15
"Uczmy miłości do przyrody
uczmy spostrzegać jej piękno
cieszyć się nim, podziwiać je
i przestrzegajmy dzieci
by tego piękna nie niszczyły."
H. Zdzitowiecka
Leśniczy dzielił się swoimi doświadczeniami, przekazywał wiadomości na temat pracy leśniczego czyli strażnika leśnego. Dzieci chętnie zadawały pytania dotyczące lasu i jego mieszkańców. Pan leśniczy chętnie włączył się do wspólnej zabawy z dziećmi. Wszystkie dzieci otrzymały od gościa kolorowankę, pożegnały go piosenką i wręczyły upominek.